Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Пристрій безперебійного живлення Eaton 3S 850VA (9400-A303)
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 510 Вт |
| Потужність, ВА | 850 В*А |
| Вхідна напруга | 161 до 284 В |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 1 |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 1 |
| Кількість розеток | 8 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 8 |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 170 x 86 x 335 мм |
| Вага, кг | 4.3 кг |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення Eaton 3S 850VA (9400-A303)
для домашніх ПК, лінійно-інтерактивний (line interactive), 510 Вт, 850 В*А, апроксимована (ступінчаста) синусоїда, 161 до 284 В, АКБ - вбудована, 12V / 9 AH x 1, LCD - без дисплея, 170 x 86 x 335 мм, 4.3 кг Призначення: для домашніх ПК Тип виробу: резервні з апроксимованої синусоїдою Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive) Тип виконання: класичний Потужність, Вт: 510 Вт Потужність, ВА: 850 В*А Форма вихідної напруги: апроксимована (ступінчаста) синусоїда Вхідна напруга: 161 до 284 В Акумуляторна батарея: вбудована Кількість АКБ: 1 Вбудована батарея: 12V / 9 AH x 1 Кількість розеток: 8 x Schuko Кількість Euro-розеток (Schuko), шт: 8 Інтерфейс підключення: USB РК-дисплей: без дисплея Розмір, мм (ШхГхВ): 170 x 86 x 335 мм Вага, кг: 4.3 кг
Відгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення Eaton 3S 850VA (9400-A303)
0.0
Всього відгуків:0
Пристрій безперебійного живлення Eaton 3S 850VA (9400-A303)
[[ getCurrentDecimal('9725') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('9725') ]] ₴