Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-HI-PS3000-02 3000VA 1800W 48V (EG-HI-PS3000-02)
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Призначення | для побутової техніки |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 1800 Вт |
| Потужність, ВА | 3000 В*А |
| Вхідна напруга | 140-275 В |
| Автон. робота при max навантаж | залежить від АКБ(зовнішня) |
| Акумуляторна батарея | зовнішня (опція) |
| Напруга зовнішньої АКБ | 48 В |
| Кількість АКБ | зовнішній акумулятор |
| Вбудована батарея | без батареї |
| Час переходу на батарею, мс | 4 мс |
| РК-дисплей | дисплей |
| Додатково | струм заряду АКБ - 15 A |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 160 x 390 x 240 мм |
| Вага, кг | 19.1 кг |
| Також | дбж для котла |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-HI-PS3000-02 3000VA 1800W 48V (EG-HI-PS3000-02)
Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-HI-PS3000-02 3000VA 1800W 48V (EG-HI-PS3000-02) є надійним партнером у забезпеченні стабільного електроживлення для ваших критично важливих систем. Завдяки своїй лінійно-інтерактивній архітектурі, цей UPS гарантує ефективний захист від небезпечних перепадів напруги, які можуть завдати шкоди вашій техніці.Одна з ключових характеристик пристрою — вихідна напруга у формі чистої синусоїди. Це робить його ідеальним вибором для чутливої електроніки, яка потребує якісного єлектроживлення. Потужність в 3000 ВА або 1800 Вт дозволяє підтримувати роботу ваших пристроїв навіть у разі знеструмлення. Одна з унікальних переваг EnerGenie EG-HI-PS3000-02 — можливість підключення зовнішнього акумулятора на 48 В, що забезпечує додаткову гнучкість і продовжує час автономної роботи. А функція "інтелектуального заряду" дбає про збереження та подовження терміну служби акумуляторів. Пристрій оснащений РК-дисплеєм, що надає чітку інформацію про статус системи. Надійний захист від коротких замикань, перевантажень, перенапруги та низької напруги робить цей UPS незамінним у різних умовах.Обираючи EnerGenie, ви інвестуєте в якість, ефективність та надійність у керуванні електроживленням ваших пристроїв, що гарантує безперебійну роботу вашого обладнання навіть у найкритичніші моменти. Призначення: для відеоспостереження Призначення: для котлів Призначення: для мережевого обладнання Призначення: для побутової техніки Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive) Тип виконання: класичний Потужність, Вт: 1800 Вт Потужність, ВА: 3000 В*А Форма вихідної напруги: правильна (чиста) синусоїда Вхідна напруга: 140-275 В Автон. робота при max навантаж: залежить від АКБ(зовнішня) Акумуляторна батарея: зовнішня (опція) Напруга зовнішньої АКБ: 48 В Кількість АКБ: зовнішній акумулятор Вбудована батарея: без батареї Час переходу на батарею, мс: 4 мс РК-дисплей: дисплей Додатково: струм заряду АКБ - 15 A Розмір, мм (ШхГхВ): 160 x 390 x 240 мм Вага, кг: 19.1 кг Також: дбж для котла
Відгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-HI-PS3000-02 3000VA 1800W 48V (EG-HI-PS3000-02)
0.0
Всього відгуків:0
Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-HI-PS3000-02 3000VA 1800W 48V (EG-HI-PS3000-02)
[[ getCurrentDecimal('13055') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('13055') ]] ₴