Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Призначення | для побутової техніки |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 3000 Вт |
| Потужність, ВА | 5000 В*А |
| Вхідна напруга | 140-275 В |
| Автон. робота при max навантаж | залежить від АКБ(зовнішня) |
| Акумуляторна батарея | зовнішня (опція) |
| Напруга зовнішньої АКБ | 48 В |
| Кількість АКБ | зовнішній акумулятор |
| Вбудована батарея | без батареї |
| Час переходу на батарею, мс | 4 мс |
| РК-дисплей | дисплей |
| Додатково | струм заряду АКБ - 15 A |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 160 x 390 x 240 мм |
| Вага, кг | 23.3 кг |
| Також | дбж для котла |