Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPSO-2000, 2000VA (EG-UPSO-2000)
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 1800 Вт |
| Потужність, ВА | 2000 В*А |
| Вхідна напруга | 220 В ± 25 % |
| Автон. робота при max навантаж | 8 - 20 хв |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 6 |
| Вбудована батарея | 12V / 7AH x 6 |
| Кількість розеток | 4 x IEC 320 C13 |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Кількість IEC розеток, шт | 4 |
| Додатковий фільтр | RJ-45 |
| Час переходу на батарею, мс | 0 |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | потужні |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 191 x 419 x 335 мм |
| Вага, кг | 23.1 кг |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPSO-2000, 2000VA (EG-UPSO-2000)
ДБЖ онлайн-типу: подвійне перетворення напруги без перемикання живлення
- USB-інтерфейс управління РК-дисплей
- Захист від короткого замикання
- Сумісність з електрогенераторами будь-яких брендів
- Захист від перенапруг, стрибків напруги та грози
- Звукові та візуальні попереджувальні сигнали
- Захист від перезаряду та перерозряду
Відгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPSO-2000, 2000VA (EG-UPSO-2000)
0.0
Всього відгуків:0
Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPSO-2000, 2000VA (EG-UPSO-2000)
[[ getCurrentDecimal('26521') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('26461') ]] ₴