Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Пристрій безперебійного живлення FSP CHAMP CH-1103RS, 3000VA (PPF27A1105)
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Призначення | для серверних стійок |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виконання | монтуємий в стійку |
| Потужність, Вт | 2700 Вт |
| Потужність, ВА | 3000 В*А |
| Вхідна напруга | 120-300 В |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 6 |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 6 |
| Кількість розеток | 3 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 3 |
| Час переходу на батарею, мс | 0 |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | потужні |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 630 x 88 x 438 мм |
| Вага, кг | 29.3 кг |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення FSP CHAMP CH-1103RS, 3000VA (PPF27A1105)
FSP Champ CH-1103RS - онлайн джерело безперебійного живлення, що підходить для використання з серверами, мережевим обладнанням і касовими терміналами. ДБЖ не підтримує підключення зовнішніх батарейних блоків. Для заміни основної батареї потрібно вимкнути ДБЖ. Модель оснащена LCD екраном. Підключення до комп'ютера здійснюється через інтерфейси USB і RS-232. Можливо розширити управління ДБЖ спеціальним модулем. ДБЖ призначений для установки в стійку. У шафі він займе 2U.
Особливості:
- Подвійне перетворення
- Мікропроцесорне управління оптимізує надійність
- Корекція вхідного коефіцієнта потужності
- Коефіцієнт потужності на виході 0.9
- Широкий вхідний напруга (120 В - 300 В)
- Доступний режим конвертера
- ЕКО режим для енергозбереження
- Розумний SNMP добре працює з USB або RS-232
- Комплексний дисплей дозволяє легко контролювати і отримати доступ до стану ДБЖ
Відгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення FSP CHAMP CH-1103RS, 3000VA (PPF27A1105)
0.0
Всього відгуків:0
Пристрій безперебійного живлення FSP CHAMP CH-1103RS, 3000VA (PPF27A1105)
[[ getCurrentDecimal('44907') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('44907') ]] ₴