Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Пристрій безперебійного живлення Makelsan MAKELSAN Lion650VA (390W) (LionUPS650kVA)
| Виробник | MAKELSAN |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, ВА | 650 В*А |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 1 |
| Вага, кг | 5.8 кг |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Час переходу на батарею, мс | 2-6 мс |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Вхідна напруга | 170-280 В |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 101 х 298 х 142 мм |
| Кількість АКБ | 1 |
| Потужність, Вт | 390 Вт |
| Також шукають | недорогі |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення Makelsan MAKELSAN Lion650VA (390W) (LionUPS650kVA)
Характеристика:
- Потужність: 650 ВА / 390 Вт
- Струм заряду: 1А
- Відповідна напруга: 230 В змінного струму
- Діапазон напруги: 170-280 В змінного струму (±%5)
- Частота: 50 Гц (±%10)
- Точність напруги: ±10% (режим роботи від батареї)
- Час передачі: 2-6 мс зазвичай, 10 мс макс.
- Модифікована синусоїда (режим роботи від батареї)
- Лінійний режим: нормальний режим: >95%, режим AVR: >88%
- Режим батареї: > 60%
- Конфігурація батареї: 1 х 12 В/7 Ач
- Час перезаряджання/заряджання: 6-8 годин для підзаряджання до 90% ємності
- Час резервного копіювання: ~16 хв.
- Повний захист: перевантаження, коротке замикання, захист від заряду-розряду акумулятора
- Дисплей: LED
- Робоча температура: 0 ~ 40oC
- Температура зберігання: -20oC ~ 55oC
- Відносна вологість: 0-95oC (без конденсації)
- Чутний шум (на відстані 1 м): ≤40 дБ
- Комунікаційний порт: USB
- Програмне забезпечення: Windows/Linux/Mac
- Розміри ШхГхВ (мм): 101 х 298 х 142
- Розміри упаковки ШхГхВ (мм): 142 x 332 x 213
Сигналізація:
- Режим батареї: звук кожні 10 секунд
- У разі низького рівня заряду батареї: звучить щосекунди
- У разі перевантаження: звучить кожні 0,5 секунди
- У разі несправності: постійно звучить
Відгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення Makelsan MAKELSAN Lion650VA (390W) (LionUPS650kVA)
0.0
Всього відгуків:0
Пристрій безперебійного живлення Makelsan MAKELSAN Lion650VA (390W) (LionUPS650kVA)
[[ getCurrentDecimal('2936') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2929') ]] ₴