Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Пристрій безперебійного живлення nJoy KEEN 1000VA (UPLI-LI100KE-CG01B)
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 600 Вт |
| Потужність, ВА | 1000 В*А |
| Вхідна напруга | 162-290 В |
| Автон. робота при max навантаж | 1 хв |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 2 |
| Вбудована батарея | GP07122L |
| Кількість розеток | 4 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 4 |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 148 х 298 х 178 мм |
| Вага, кг | 7.7 кг |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення nJoy KEEN 1000VA (UPLI-LI100KE-CG01B)
для домашніх ПК, лінійно-інтерактивний (line interactive), 600 Вт, 1000 В*А, апроксимована (ступінчаста) синусоїда, 162-290 В, АКБ - вбудована, GP07122L, LCD - без дисплея, 148 х 298 х 178 мм, 7.7 кг Призначення: для домашніх ПК Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive) Тип виконання: класичний Потужність, Вт: 600 Вт Потужність, ВА: 1000 В*А Форма вихідної напруги: апроксимована (ступінчаста) синусоїда Вхідна напруга: 162-290 В Автон. робота при max навантаж: 1 хв Акумуляторна батарея: вбудована Кількість АКБ: 2 Вбудована батарея: GP07122L Кількість розеток: 4 x Schuko Кількість Euro-розеток (Schuko), шт: 4 РК-дисплей: без дисплея Розмір, мм (ШхГхВ): 148 х 298 х 178 мм Вага, кг: 7.7 кг
Відгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення nJoy KEEN 1000VA (UPLI-LI100KE-CG01B)
0.0
Всього відгуків:0
Пристрій безперебійного живлення nJoy KEEN 1000VA (UPLI-LI100KE-CG01B)
[[ getCurrentDecimal('5376') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('5376') ]] ₴