Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Пристрій безперебійного живлення Powercom INF-1500, 1050Вт (INF-1500)
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 1050 Вт |
| Потужність, ВА | 1550 В*А |
| Вхідна напруга | 141 до 280 В |
| Автон. робота при max навантаж | залежить від АКБ(зовнішня) |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| Напруга зовнішньої АКБ | 24 В |
| Вбудована батарея | без батареї |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Час переходу на батарею, мс | 2-4 |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | потужні |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 130 x 412 x 200 мм |
| Вага, кг | 12.2 кг |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення Powercom INF-1500, 1050Вт (INF-1500)
Джерело безперебійного живлення Powercom INF-1500, 1050Вт (INF-1500)Нова сучасна серія лінійно-інтерактивних ДБЖ INFINITY для тривалої підтримки обладнання, потужністю 1050 Вт, Забезпечує вихідна напруга у вигляді чистої синусоїди. Стабілізує напругу в широкому діапазоні від 140 до 280 В.
Забезпечує автономне час роботи, до 4,5 годин при повному навантаженні. Завдяки шині 24 В, можна підключити мінімум два акумулятори від 100-200Ач, для швидкої зарядки акумулятора встановлено зарядний пристрій 15А. Підключення акумуляторів, легко здійснити, і не переплутати клеми, за допомогою індикатора підключення батарей.
Джерело безперебійного живлення Powercom INF-1500, 1050Вт (INF-1500) ідеально підходить для захисту газових або твердопаливних котлів, насосів, водопостачання, освітлення в приватному будинку, а так для захисту телекомунікаційного обладнання. Володіє низьким рівнем шуму, і не вимогливий до місця розміщення, що робить дані моделі придатними для установки в житлових будинках.
Призначення: для котлів Призначення: для домашніх ПК Тип виробу: тривалої дії з правильною синусоїдою Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive) Тип виконання: класичний Потужність, Вт: 1050 Вт Потужність, ВА: 1550 В*А Форма вихідної напруги: правильна (чиста) синусоїда Вхідна напруга: 141 до 280 В Автон. робота при max навантаж: залежить від АКБ(зовнішня) Акумуляторна батарея: зовнішня Напруга зовнішньої АКБ: 24 В Вбудована батарея: без батареї Кількість розеток: 2 x Schuko Кількість Euro-розеток (Schuko), шт: 2 Час переходу на батарею, мс: 2-4 Інтерфейс підключення: USB РК-дисплей: дисплей Розмір, мм (ШхГхВ): 130 x 412 x 200 мм Вага, кг: 12.2 кгВідгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення Powercom INF-1500, 1050Вт (INF-1500)
[[ getCurrentDecimal('11989') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('11989') ]] ₴