Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Додатково | струм заряду АКБ - 10 A |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Призначення | для серверних стійок |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 1800 Вт |
| Потужність, ВА | 3000 В*А |
| Вхідна напруга | 140-300 В |
| Акумуляторна батарея | зовнішня (опція) |
| Напруга зовнішньої АКБ | 36 В |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Час переходу на батарею, мс | 2-4 |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | дисплей |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 130 х 412 х 200 мм |
| Вага, кг | 12.2 кг |
| Також | дбж для котла |