Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Пристрій безперебійного живлення Ritar RT-2KS-LCD
Немає в наявності
Код:002624916
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Пристрій безперебійного живлення Ritar RT-2KS-LCD
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Призначення | для серверних стійок |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | монтуємий в стійку |
| Потужність, Вт | 1800 Вт |
| Потужність, ВА | 2000 В*А |
| Вхідна напруга | 140-275 В |
| Автон. робота при max навантаж | 4 хв |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 6 |
| Вбудована батарея | 12V / 7.5AH x 6 |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Інтерфейс підключення | RS-232 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | потужні |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 482 х 600 х 87 мм |
| Вага, кг | 24 кг |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення Ritar RT-2KS-LCD
Voltitronic on-line RT-2KS-LCD - ДБЖ потужністю в 1800 Вт від відомої компанії Ritar. Виконаний в класичному вигляді, в корпусі з якісного металу чорного кольору. Має 8 розеток для підключення і LСD дисплей. Даний ДБЖ відмінно підійде для збереження і нормального відключення офісної і побутової техніки не великий потужності, від мережі. У даному ІБП є вбудована акумуляторна батарея 6 шт. 12В 7,5мАг
Відгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення Ritar RT-2KS-LCD
0.0
Всього відгуків:0
Пристрій безперебійного живлення Ritar RT-2KS-LCD
[[ getCurrentDecimal('26129') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('26039') ]] ₴