Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Пристрій безперебійного живлення Ritar RTM1500 (900W) Proxima-D (RTM1500D)
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 900 Вт |
| Потужність, ВА | 1500 В*А |
| Вхідна напруга | 165-275 В |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 2 |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 2 |
| Кількість розеток | 3 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 3 |
| Час переходу на батарею, мс | 10 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 188 x 120 x 350 мм |
| Вага, кг | 12 кг |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення Ritar RTM1500 (900W) Proxima-D (RTM1500D)
Джерело безперебійного живлення Ritar RTM1500 (900W) Proxima-D (RTM1500D) для використання при неполадках в живильному ланцюзі для постачання електроприладів, чутливих до перепадів напруги і різкого відключення, а також приладів, для яких необхідно постійне безперебійне живлення, такі як газові котли та електрокотли , медичне обладнання тощоДжерела безперебійного живлення Ritar RTM1500 (900W) Proxima-D призначені для захисту персональних комп'ютерів і робочих станцій від основних неполадок з електроживленням: високовольтних викидів, електромагнітних та радіочастотних перешкод, знижень, підвищень і повного зникнення напруги в електромережі.Особливості : холодний старт. Матеріал корпусу: пластик. LСD індикація. Роз'єми: 4xSCHUKO.
Призначення: для відеоспостереження Призначення: для мережевого обладнання Призначення: для домашніх ПК Тип виробу: резервні з апроксимованої синусоїдою Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive) Тип виконання: класичний Потужність, Вт: 900 Вт Потужність, ВА: 1500 В*А Форма вихідної напруги: апроксимована (ступінчаста) синусоїда Вхідна напруга: 165-275 В Акумуляторна батарея: вбудована Кількість АКБ: 2 Вбудована батарея: 12V / 9 AH x 2 Кількість розеток: 3 x Schuko Кількість Euro-розеток (Schuko), шт: 3 Час переходу на батарею, мс: 10 РК-дисплей: дисплей Розмір, мм (ШхГхВ): 188 x 120 x 350 мм Вага, кг: 12 кгВідгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення Ritar RTM1500 (900W) Proxima-D (RTM1500D)
[[ getCurrentDecimal('7500') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('7500') ]] ₴