Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Пристрій безперебійного живлення Ritar RTP1500 (900W) Proxima-L (RTP1500L)
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 900 Вт |
| Потужність, ВА | 1500 В*А |
| Вхідна напруга | 175-265 В |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 2 |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 2 |
| Кількість розеток | 4 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 4 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 340 х 140 х 160 мм |
| Вага, кг | 14.8 кг |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення Ritar RTP1500 (900W) Proxima-L (RTP1500L)
Джерело безперебійного живлення Ritar RTP1500 (900W) Proxima-L (RTP1500L) для використання при неполадках в живильному ланцюзі для постачання електроприладів, чутливих до перепадів напруги і різкого відключення, а також приладів, для яких необхідно постійне безперебійне живлення, такі як газові котли та електрокотли , медичне обладнання тощо.
Джерела безперебійного живлення Ritar RTP1500 (900W) призначені для захисту персональних комп'ютерів і робочих станцій від основних неполадок з електроживленням: високовольтних викидів, електромагнітних та радіочастотних перешкод, знижень, підвищень і повного зникнення напруги в електромережі.
Відгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення Ritar RTP1500 (900W) Proxima-L (RTP1500L)
[[ getCurrentDecimal('7015') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('7015') ]] ₴