Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Пристрій безперебійного живлення Ritar RTP800 (480W) Proxima-D (RTP800D)
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 480 Вт |
| Потужність, ВА | 800 В*А |
| Вхідна напруга | 175-265 В |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 1 |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 1 |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | недорогі |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 310 х 90 х 140 мм |
| Вага, кг | 5.8 кг |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення Ritar RTP800 (480W) Proxima-D (RTP800D)
Джерело безперебійного живлення Ritar RTP800 (480W) Proxima-D (RTP800D) для використання при неполадках в живильної ланцюга для постачання електроприладів, чутливих до перепадів напруги і різкого відключення, а також приладів, для яких необхідно постійне безперебійне живлення, такі як газові котли та електрокотли, медичне обладнання тощо. Номінальна активна потужність ДБЖ становить 900 Вт.
Особливості: холодний старт. Матеріал корпусу: пластик. LСD індикація. Роз'єми: 4x universal SCHUKO.
Відгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення Ritar RTP800 (480W) Proxima-D (RTP800D)
0.0
Всього відгуків:0
Пристрій безперебійного живлення Ritar RTP800 (480W) Proxima-D (RTP800D)
[[ getCurrentDecimal('3981') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3981') ]] ₴