Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Пристрій безперебійного живлення Ritar RTSW-500 LCD (300Вт),12V (RTSW-500 LCD)
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Вага, кг | 3.5 кг |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 300 Вт |
| Потужність, ВА | 500 В*А |
| Вхідна напруга | 175-275 В |
| Автон. робота при max навантаж | залежить від АКБ(зовнішня) |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| Напруга зовнішньої АКБ | 12 В |
| Вбудована батарея | без батареї |
| Кількість розеток | 1 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 1 |
| Час переходу на батарею, мс | 2-6 |
| Інтерфейс підключення | RS-232 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 108 x 160 x 330 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення Ritar RTSW-500 LCD (300Вт),12V (RTSW-500 LCD)
Ritar RTCW-500 - лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення, підійде для забезпечення резервного живлення для опалювальної техніки такий як газовий або твердопаливний котел, або будь-якої іншої техніки сумарною потужністю не більш 350Вт. В ДБЖ присутня функція холодного старту і правильна синусоїда на виході.
ДБЖ укомплектований інформативним дисплеєм і однією розеткою. Похибка приладу - 5%, це забезпечить безпеку плати управління котла. Широкий діапазон вхідних напруг вбудованого стабілізатора забезпечує надійну роботу опалювальної техніки.
Одна з переваг цього ДБЖ - його компактний розмір, він ідеально підійде для тих хто хоче заощадити місце!
Призначення: для побутової техніки Призначення: для домашніх ПК Тип виробу: тривалої дії з правильною синусоїдою Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive) Тип виконання: класичний Потужність, Вт: 300 Вт Потужність, ВА: 500 В*А Форма вихідної напруги: правильна (чиста) синусоїда Вхідна напруга: 175-275 В Автон. робота при max навантаж: залежить від АКБ(зовнішня) Акумуляторна батарея: зовнішня Напруга зовнішньої АКБ: 12 В Вбудована батарея: без батареї Кількість розеток: 1 x Schuko Кількість Euro-розеток (Schuko), шт: 1 Час переходу на батарею, мс: 2-6 Інтерфейс підключення: RS-232 РК-дисплей: дисплей Розмір, мм (ШхГхВ): 108 x 160 x 330 мм Вага, кг: 3.5 кгВідгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення Ritar RTSW-500 LCD (300Вт),12V (RTSW-500 LCD)
[[ getCurrentDecimal('4544') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('4534') ]] ₴