Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Пристрій безперебійного живлення Vinga LCD 600VA metal case (VPC-600M)
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 360 Вт |
| Потужність, ВА | 600 В*А |
| Вхідна напруга | 220 В ± 25 % |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 1 |
| Вбудована батарея | 12V / 7AH x 1 |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Час переходу на батарею, мс | 2-7 мс |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | недорогі |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 95 х 320 х 165 мм |
| Вага, кг | 5.5 кг |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення Vinga LCD 600VA metal case (VPC-600M)
Vinga LCD 600VA metal case (VPC-600M) - це ДБЖ в міцному металевому корпусі, обладнане цифровим дисплеєм. Як і всі інші лінійно-інтерактивні моделі, дане джерело безперебійного живлення оснащене системою AVR, що забезпечує ступеневу стабілізацію напруги в межах ± 25% від 220 V. При фіксації критичного перепаду пристрій переходить в режим автономного живлення протягом 2 - 7 мілісекунд. Вага виробу становить всього 5.5 кг. Прилад оснащений системами захисту від перевантажень і коротких замикань. На передній панелі над кнопкою включення / відключення розміщений РК-дисплей, на якому відображається інформація про напругу на вході і виході; також на екрані демонструються відомості про ступінь завантаження джерела і поточний рівень зарядженості батареї. Зарядка акумулятора здійснюється автоматично, якщо напруга в мережі відповідає нормальному значенню, а сигнал при цьому пропускається тільки через фільтри перешкод і шумів.
Призначення: для відеоспостереження Призначення: для домашніх ПК Тип виробу: резервні з апроксимованої синусоїдою Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive) Тип виконання: класичний Потужність, Вт: 360 Вт Потужність, ВА: 600 В*А Форма вихідної напруги: апроксимована (ступінчаста) синусоїда Вхідна напруга: 220 В ± 25 % Акумуляторна батарея: вбудована Кількість АКБ: 1 Вбудована батарея: 12V / 7AH x 1 Кількість розеток: 2 x Schuko Кількість Euro-розеток (Schuko), шт: 2 Час переходу на батарею, мс: 2-7 мс РК-дисплей: дисплей Розмір, мм (ШхГхВ): 95 х 320 х 165 мм Вага, кг: 5.5 кгВідгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення Vinga LCD 600VA metal case (VPC-600M)
[[ getCurrentDecimal('2815') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('2808') ]] ₴