Пристрій безперебійного живлення Vinga LED 1200VA ( VPE-1200PRM2 ) (VPE-1200PRM2)
продано - 0 шт.
0 шт.
В наявності
VPE-1200PRM2 лінійно інтерактивний пристрій, розрахований на загальну потужність до 720 Вт. Він підійде навіть для середнього ігрового ПК плюс монітор, чи для серверного комплекту потужністю 650 Вт. Менш потужний комп'ютер, підключений до цього ДБЖ, зможе пропрацювати 15-20 хвилин на заряді акумулятора – за цей час потрібно встигнути зберегти всі розпочаті процеси й коректно вимкнути ОС.
Важливі параметри:
  • автоматично перезапускається після роз’єднання;
  • є звукові сповіщення при всіх збоях в роботі;
  • два 3-пінові роз'єми живлення і 2 розетки
Призначення: для відеоспостереження Призначення: для домашніх ПК Тип виробу: резервні з апроксимованої синусоїдою Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive) Тип виконання: класичний Потужність, Вт: 720 Вт Потужність, ВА: 1200 В*А Форма вихідної напруги: апроксимована (ступінчаста) синусоїда Вхідна напруга: 162-295 В Акумуляторна батарея: вбудована Кількість АКБ: 2 Вбудована батарея: 12V / 7AH x 2 Кількість розеток: 2 x IEC 320 C13 Кількість розеток: 2 x Schuko Кількість Euro-розеток (Schuko), шт: 2 Кількість IEC розеток, шт: 2 Час переходу на батарею, мс: 2-7 мс РК-дисплей: без дисплея Розмір, мм (ШхГхВ): 125 x 320 x 225 мм Вага, кг: 9.6 кг