Характеристики Пристрій безперебійного живлення Vinga LED 800VA metal case with USB (VPE-800MU)
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Вага, кг | 6.7 кг |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 480 Вт |
| Потужність, ВА | 800 В*А |
| Вхідна напруга | 220 В ± 25 % |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 1 |
| Вбудована батарея | 12V / 8 AH x 1 |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Додатковий фільтр | RJ-45 |
| Час переходу на батарею, мс | 2-7 мс |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Також шукають | недорогі |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 95 х 320 х 165 мм |
Читати повністю
Сховати
Лінійно-інтерактивні джерела безперебійного живлення Vinga призначені для захисту персональних комп'ютерів, робочих станцій, а також серверів, оснащених імпульсними блоками живлення. Завдяки вбудованій батареї вони здатні працювати навіть при повному вимкненні електропостачання, що дозволяє користувачеві зберегти дані і коректно завершити роботу операційної системи. Вбудований стабілізатор напруги дозволяє автоматично регулювати напругу в діапазоні 165 – 275 В і забезпечувати можливість тривалої безперервної роботи. Ця особливість важлива для мереж з нестабільною напругою.Джерело безперебійного живлення Vinga забезпечений функцією «холодний старт», що дозволяє примусово включити ДБЖ за відсутності мережевої напруги.Особливості:Цифровий мікропроцесорний контроль;Стабілізатор напруги;Автоматичне визначення частоти;Система звукового оповіщення;Система самоперевірки при включенні;Холодний старт;Автоматичний перезапуск після відновлення електроживлення;Апроксимована вихідна синусоїда;Інтелектуальне управління батареями;Захист від перенапруги, короткого замикання, перевантаження, перезаряд/розряд;Автоматична зарядка в режимі OFF.
-18%