Маркетплейс твоєї Країни![]()
Товар не доступний
Професійна побутова бетономішалка для будинку Кентавр БМ-125Є 550 Вт, 125л
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами
Характеристики Професійна побутова бетономішалка для будинку Кентавр БМ-125Є 550 Вт, 125л
| Виробник | |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Вага | 41 кг |
| Живлення | |
| Можливість транспортування | |
| Висота | 740 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Об'єм бака бетономішалки | 125 л |
| Об'єм готової суміші | 108 л |
| Частота обертів барабана | 30 об/хв |
| Діаметр отвору барабана | 500 мм |
| Фіксатор положення колесі, що перекидається | |
| Кількість обертів двигуна | 30 об/хв |
| Стан |
Читати повністю
Сховати
Опис Професійна побутова бетономішалка для будинку Кентавр БМ-125Є 550 Вт, 125л
Професійна побутова бетономішалка для будинку Кентавр БМ-125Є 550 Вт, 125л Бетономішалка Кентавр БМ-125Є розроблена виключно для побутових цілей і використання під час будівельних робіт у будинку та присадибному господарстві. Для виготовлення бетонних сумішей, будівельних розчинів і перемішування будівельних матеріалів. Забороняється використовувати для змішування легкозамінних або вибухових речовин. Добре спростить ремонтно - будівельну роботу і дозволить виконати завдання у терміном бетономешка Кентавра БМ-125Є, ціна якої обов’язково цікава. Оскільки якість апарата на найвищому рівні, вартість вважається низькою. Конструкція бака з достатньою ємністю і потужним електропостачальником. Її розмежовують на міцній рамі з використанням транспортних шасі, які допомагають легко пересуватися по будівельному майданчику. Бак оснащений лопатками, які швидко і легко перемішую будь - яку в’язку. Особливості Кентавр БМ-125Е: Складна конструкція рами. Чугунний вінець і шестерня забезпечують надійність і міцність. Ремінна передача; Двигун захищений шкірою з міцного пластику. Покращена фіксація барабана Збільшені, заточені лопаті для перемішування розчину Довжина мережевого шнура 2-м Збільшена товщина гумової прокладки між нижньою і верхньою частинами бака Підшипники вала захищені Спеціальні ущільнювачі для захисту від пилу та бруду Удосконалена конструкція кріплення барабана Розбірний бак з двох частин; Штурвал опрокидувача оснащений фіксатором; педаль для фіксації бака; Компакти і мобільність Характеристика: Напруга, В 220 Частота струму Гц 50 Об'єм барабана, л 125 Об'єм готової суміші, л 108 Діаметр дірок барабана, см 50 Максимальне споживання потужності, Вт 550 Кількість обертів барабана, об/хв 28-30 Габаритні розміри, мм 740х580х430 Маса нетто/брутто, кг 39,0/41,0
Відгуки та питання про - Професійна побутова бетономішалка для будинку Кентавр БМ-125Є 550 Вт, 125л
0.0
Всього відгуків:0