Радіатор сталевий Thermo Alliance IMAS 11 тип 600x1000 мм бічне підключення (TAI116001000K)
В наявності
Код:003805714
| Виробник | |
| Вага | 16.8 кг |
| Висота | 600 мм |
| Колір | |
| Міжосьова відстань | 550 мм |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Габариты упаковки (ВхШхГ) | 101 x 6.2 x 61 |
| Вес в упаковке, кг | 17.54 |
| Тепловая мощность (при ΔT 70°С), Вт | 1227 |
Сховати
Панельний сталевий радіатор Thermo Alliance IMAS Радиатор стальной 11 тип 600х1000 бічне підключення 1227 Вт (арт. TAI116001000K), виготовлений в Італії на заводі NUOVA IMAS Srl, створений для тих, хто цінує тепло та комфорт без зайвих очікувань: завдяки унікальній конструкції з широкими 25 мм каналами та збільшеними конвекційними ребрами він нагріває приміщення до 10% швидше, ніж звичайні радіатори, а вже за кілька хвилин їхня поверхня стає на 10°C теплішою. Такий ефект забезпечує стабільну температуру, швидку циркуляцію повітря й ефективне використання енергії, тому у вашому домі завжди пануватиме приємний мікроклімат навіть у найлютіші морози.