Радіатор сталевий Thermo Alliance IMAS 22 тип 600x500 мм бічне підключення (TAI22600500K)
Немає в наявності
Код:003805669
| Виробник | |
| Вага | 16.25 кг |
| Висота | 600 мм |
| Колір | |
| Міжосьова відстань | 550 мм |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Габариты упаковки (ВхШхГ) | 51 x 11.2 x 61 |
| Длина | 500 |
| Диаметр подключения | 1/2" |
| Страна производитель товара | Италия |
| Площадь обогрева, кв.м | 11 |
| Тепловая мощность (при ΔT 70°С), Вт | 1159 |
Сховати
Панельний сталевий радіатор Thermo Alliance IMAS 600х500 бічне підключення 1159 Вт (арт. TAI22600500K), виготовлений в Італії на заводі NUOVA IMAS Srl, створений для тих, хто цінує тепло та комфорт без зайвих очікувань: завдяки унікальній конструкції з широкими 25 мм каналами та збільшеними конвекційними ребрами він нагріває приміщення до 10% швидше, ніж звичайні радіатори, а вже за кілька хвилин їхня поверхня стає на 10°C теплішою. Такий ефект забезпечує стабільну температуру, швидку циркуляцію повітря й ефективне використання енергії, тому у вашому домі завжди пануватиме приємний мікроклімат навіть у найлютіші морози.