Радіатор сталевий Thermo Alliance IMAS 33 тип 500x1000 мм бічне підключення (TAI335001000K)
В наявності
Код:003805606
| Виробник | |
| Вага | 40.23 кг |
| Висота | 500 мм |
| Колір | |
| Міжосьова відстань | 450 мм |
| Гарантия | 10 лет от производителя |
| Бренд | Thermo Alliance |
| Материал | Сталь |
| Подключение | Боковое |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Габариты упаковки (ВхШхГ) | 101 x 16.5 x 51 |
| Диаметр подключения | 1/2" |
| Страна производитель товара | Италия |
| Площадь обогрева, кв.м | 27 |
| Тепловая мощность (при ΔT 70°С), Вт | 2758 |
| Тип радиатора | Панельный |
| Рабочее давление | 40 бар |
| Тип панельного радиатора | 33 |
Читати повністю
Сховати
Панельний сталевий радіатор Thermo Alliance IMAS Радиатор стальной 33 тип 500х1000 бічне підключення 2758 Вт (арт. TAI335001000K), виготовлений в Італії на заводі NUOVA IMAS Srl, створений для тих, хто цінує тепло та комфорт без зайвих очікувань: завдяки унікальній конструкції з широкими 25 мм каналами та збільшеними конвекційними ребрами він нагріває приміщення до 10% швидше, ніж звичайні радіатори, а вже за кілька хвилин їхня поверхня стає на 10°C теплішою. Такий ефект забезпечує стабільну температуру, швидку циркуляцію повітря й ефективне використання енергії, тому у вашому домі завжди пануватиме приємний мікроклімат навіть у найлютіші морози.