Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Розміри (В х Ш х Д) | 72 х 51 х 40 мм |
| Кнопки | кнопка живлення |
| Вхідна напруга | 220 - 240 В |
| Навколишнє середовище | 0°С - +35° С |
| Частота бездротової мережі | 2.4 ГГц |
| Сертифікація | CE |
| Тип бездротової передачі | Bluetooth |
| Максимальна потужність | 2300 Вт |
| Протокол | IEEE 802.11b/g/n |
| Матеріал | пластик |
| Системні вимоги | iOS 9.0 + |
| Вихідна напруга | 220 - 240 В |
| Максимальний струм | 10 А |
| Особливості | віддалене керування |
| Колір | білий |