Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Ручний міксер Tefal HT650E38
| Виробник | |
| Вага | 1.2 кг |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Матеріал корпусу | Метал; Пластик |
| Кнопка від'єднання насадок | Так |
| Призначення | для збивання |
| Функціонал | турборежим |
| Додаткові функції | легка очистка |
| Також шукають | потужні |
| Тип | ручний |
| Потужність | 600 Вт |
| Насадки | гаки для замішування тіста |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Габарити пристрою | 30.5 х 21 х 7.6 см |
| Колір | темно-сірий |
Читати повністю
Сховати
Опис Ручний міксер Tefal HT650E38
Міксер Tefal Powermix Silence HT650E38 - чудовий помічник для реалізації ваших кулінарних ідей! Мотор потужністю 600 Вт допоможе швидко подолати потрібне завдання, а лаконічний дизайн сподобається кожній господині.
Передова технологія Silence 600 Модель поєднує в собі ідеальну якість змішування та передову технологію шумоподавлення, що гарантує комфорт роботи та відмінний результат при кожному використанні.
Потужність 600 Вт Потужність міксера 600 Вт дозволить вам швидко та легко досягти бажаної консистенції перемішування.
Ергономічна ручка Зручна ручка з приємним на дотик покриттям забезпечує оптимальну ергономіку для абсолютно комфортного та легкого змішування.
Варіанти швидкості та режим Турбо Різні варіанти швидкості та режим турбо дозволяють підібрати найоптимальніші налаштування для отримання бажаного результату. Готуйте різноманітні кулінарні шедеври легко.
2 вінчики з нержавіючої сталі Високоякісні вінчики з нержавіючої сталі легко впораються з поставленим завданням: від збитих яєчних білків і збитих вершків до смачного тіста для кексів.
2 гаки для тіста з нержавіючої сталі Міцні гачки для тіста з нержавіючої сталі легко перемішують щільне та пружне тісто для хліба, піци та інших борошняних виробів.
Тип: ручний Потужність: 600 Вт Кількість швидкостей: 5 Насадки: вінчики Насадки: гаки для замішування тіста Кнопка від'єднання насадок: так Призначення: для замісу тіста Призначення: для збивання Функціонал: турборежим Додаткові функції: легка очистка Матеріал корпуса: пластик Габарити пристрою: 30.5 х 21 х 7.6 см Вага: 1.2 кг Колір: темно-сірийВідгуки та питання про - Ручний міксер Tefal HT650E38
[[ getCurrentDecimal('2772') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('2772') ]] ₴