Сайлентблок важеля переднього знизу Volvo S 90 V 90 960 90-98 15408
продано - 0 шт.
0 шт.
В наявності
Сайлентблок важеля переднього знизу Volvo S 90 V 90 960 90-98
МаркаМодельТип пальногоДвигунк. с.kW
VOLVO960 (964)Бензиновый двигатель2.9 204 л.с. (1990-1994)204150седан
VOLVO960 II (964)Бензиновый двигатель2.5 170 л.с. (1994-1996)170125седан
VOLVO960 II (964)Бензиновый двигатель2.9 204 л.с. (1994-1996)204150седан
VOLVOS90Бензиновый двигатель2.9 180 л.с. (1997-1998)180132седан
VOLVOS90Бензиновый двигатель2.9 204 л.с. (1997-1998)204150седан
VOLVOV90 универсалБензиновый двигатель2.9 180 л.с. (1997-1998)180132универсал
VOLVOV90 универсалБензиновый двигатель2.9 204 л.с. (1997-1998)204150универсал
Не йди - у цього продавця є ще! 🛍️
Дивитися також
Популярні продавці в категорії Сайлентблоки
DetalAvto
Автосклад
WestCar
AutoFit
AvtoSmak
Популярні виробники в категорії
Ви підглядали 👀
Ноутбук MSI GS66 Stealth 11UE 15,6" 240Hz i7 11800H 16Gb SSD 512Gb RTX 3060 Б/В