Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Широкі вельветові штани зі складками - чорний цвет, M (є розміри)
В наявності
Код:003919405
Характеристики Широкі вельветові штани зі складками - чорний цвет, M (є розміри)
| Виробник | |
| Сезон | Демісезон |
| Колір | Чорний |
| Стан | Нове |
| Міжнародний розмір | M |
| Застібка | блискавка |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 90% бавовна, 10% поліестер |
| Фасон | вільний |
| Стиль | повсякденний |
| Тканина | Вельвет |
| Розмір на фото | M |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Штани |
| Ширина по стегнам | M - 60см; L - 62см |
| Довжина по боковому шву, см | M - 98см; L - 98см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | M - 65см; L - 65см |
| Ширина по талії/поясу, см | M - 36см; L - 37см |
Читати повністю
Сховати
Опис Широкі вельветові штани зі складками - чорний цвет, M (є розміри)
Широкі вельветові штани зі складками — стильна модель, що поєднує комфорт і актуальний силует. М’який вельвет додає образу фактурності та виглядає елегантно у повсякденних луках.
Штани мають прямий широкий крій і вкорочену довжину, що виглядає сучасно та легко поєднується з різним взуттям.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Відгуки та питання про - Широкі вельветові штани зі складками - чорний цвет, M (є розміри)
0.0
Всього відгуків:0
Широкі вельветові штани зі складками - чорний цвет, M (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('1370') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1165') ]] ₴