Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 43 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 18 см |
| Візерунки і принти | |
| Колір | |
| Стан | |
| Ортопедические свойства | Да |
| Пол | Унисекс |
| Каркасный рюкзак | Да |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Размер | Средний |