Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 1.5 кг |
| Живлення | |
| Обмеження пускового струму | |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | |
| Запобіжна муфта | |
| Блокування кнопки включення | |
| Блокування шпинделя | |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Тип акумулятора | |
| Додатковий акумулятор | |
| Кріплення шліфувального листа | |
| Амплітуда коливань | 3.2 мм |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Максимальна частота коливання платформи | 24000 кол/хв |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип упаковки | |
| Стан | |
| Основна рукоятка | |
| Тип шлифмашины | эксцентриковая |
| Габариты (ДхШхВ) | 261×146×165 (мм) |
| Комплектация | Инструкция по эксплуатации, гарантийный талон, АКБ и ЗУ в комплект поставки не входят |