Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Бензоріз GTM GT7208S (39447)
| Виробник | |
| Споживана потужність | 3500 Вт |
| Вага | 12.3 кг |
| Максимальна глибина пропілу | 150 мм |
| Максимальний діаметр диска | 400 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість циліндрів | |
| Об'єм двигуна | 74 куб. см |
| Потужність двигуна | 4.7 л. с. |
| Ємність паливного бака | 1 мл |
| Тип | |
| Стан | |
| Тип приводу |
Читати повністю
Сховати
Опис Бензоріз GTM GT7208S (39447)
Бензоріз GTM GT7208S (39447)
Відгуки та питання про - Бензоріз GTM GT7208S (39447)
0.0
Всього відгуків:0