Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Матеріал каркасу | |
| Довжина | 115 мм |
| Напруга мережі | 220~240 В|100~120 В |
| Колір | |
| Тип вимикача | |
| Потужність лампи | 1 Вт |
| Стан | |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип лампи | |
| Інший тип лампи | |
| Тип | Ночник |
| Доставка/Оплата | Срок доставки 5 дней / Предоплата от 200,00 грн. |
Характеристики Силіконовий нічник дитячий Райдужний єдиноріг EL - 543-6
В наявності
Код:004044637