Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Матеріал | |
| Подарункова упаковка | |
| Основа | |
| Колір | Шоколадный |
| Тип виробу | |
| Бавовна | 20 % |
| Поліестер | 80 % |
| Машинне прання | |
| Загальна кількість предметів | 1 |
| Форма скатертини | |
| Довжина скатертини | 110 см |
| Ширина скатертини | 160 см |
| Стан | |
| Принти, візерунки | |
| Доставка/Оплата | Срок доставки 5 дней / Предоплата от 200,00 грн. |
| Размеры | *110/160 см *140/180 см *160/220 см *160/300 см *160/350 см *160/400 см. |
Характеристики Скатертина "Verolli" - Водонепроникна
В наявності
Код:004044903