Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вікова група | Без ограничений |
| Колір | |
| Стан | |
| Длина | 79 см |
| Максимальная нагрузка | 80 кг |
| Материал колес | Полиуретан |
| Подшипник | Abec-7 |
| Тип | Скейтборд |
| Ширина | 20 см |
| Ean | 6903317219056 |
Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вікова група | Без ограничений |
| Колір | |
| Стан | |
| Длина | 79 см |
| Максимальная нагрузка | 80 кг |
| Материал колес | Полиуретан |
| Подшипник | Abec-7 |
| Тип | Скейтборд |
| Ширина | 20 см |
| Ean | 6903317219056 |