Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Висота столу | 690 мм |
| Ширина столу | 690 мм |
| Вага столу | 12 кг |
| Довжина столу | 850 мм |
| Ширина стільця | 290 мм |
| Глибина стільця | 270 мм |
| Висота сидіння стільця | 400 мм |
| Колір | |
| Матеріал стільниці | |
| Склад комплекту | |
| Кількість стільців | 4 шт. |
| Матеріал сидіння | |
| Допустиме навантаження на стіл | 66 кг |
| Стан | |
| Отверстие в столешнице для зонта | Да |
| Тип назначения | Складной алюминиевый стол Picnic Table, стол трансформер, чемодан алюминиевый, для пикника и рыбалки |
Характеристики Складний алюмінієвий стіл Picnic Table, стіл трансформер, валіза алюмінієва, для пікніка та риболовлі
В наявності
Код:003048563