Маркетплейс твоєї Країни![]()
Товар не доступний
Сковорода Coolinar 93223 20 см
За тарифами
За тарифами
Характеристики Сковорода Coolinar 93223 20 см
| Виробник | |
| Вага | 0.55 кг |
| Індикатор нагріву | |
| Товщина стінки | 3 мм |
| Товщина дна | 4 мм |
| Тип | традиційна |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Діаметр | 20 см |
| Внутрішнє покриття | антипригарне |
| Технологія внутрішнього покриття | Pfulton |
| Матеріал ручки | пластик |
| Наявність кришки | без кришки |
| Матеріал кришки | - |
| З газовими плитами | так |
| З електричними плитами | так |
| З індукційними плитами | так |
| Використання в духовій шафі | ні |
| Миття в посудомийній машині | ні |
| З'ємна ручка | ні |
| Носик для зливу | ні |
| Отвір для підвішування | так |
| Лита ручка | ні |
| Висота стінки | 6.3 см |
| Колір корпусу | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Сковорода Coolinar 93223 20 см
Німецька компанія Coolinar з вироблення кухонного посуду й аксесуарів, продукція якої доступна кожному, хто захоплений приготуванням їжі. Внутрішнє антипригарне мармурове покриття PFLUON. Зовнішнє жаростійке покриття. Ергономічна ручка з покриттям Soft-touch. Індукційне дно.
Відгуки та питання про - Сковорода Coolinar 93223 20 см
0.0
Всього відгуків:0