Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Смарт-годинник Amigo GO004 Splashproof Camera+LED Pink (746404)
| Виробник | |
| Вага | 40 мг |
| Операційна система | пропріетарна |
| Тип дисплея | |
| Навігація | LBS |
| Тип | дитячі |
| Форма годинника | квадратні |
| Сумісна ОС | iOS |
| Інтерфейси підключення | Bluetooth |
| Діагональ дисплея | 1.44" |
| Тип матриці | LCD |
| Роздільна здатність | 240x240 |
| Сенсорний екран | так |
| Модель процесора | Unisoc RDA8955 |
| Вбудована пам'ять | 32 МБ |
| Оперативна пам'ять | 32 МБ |
| Ємність аккумулятора | 400 мАг |
| Тип зарядки | магнітний з'єднувач |
| Час автономної роботи до | 2 дні |
| Датчики | крокомір |
| Повідомлення | соціальні мережі |
| Моніторинг | швидкість руху |
| Підтримка SIM карт | micro SIM |
| Додаткові функції | прийом дзвінків |
| Камера | 2 Мп |
| Змінний ремінець | так |
| Захист корпусу | від води |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Ширина корпусу | 40 мм |
| Висота корпусу | 52 мм |
| Товщина корпусу | 14 мм |
| Колір корпусу | рожевий |
| Колір ремінця | рожевий |
Читати повністю
Сховати
Опис Смарт-годинник Amigo GO004 Splashproof Camera+LED Pink (746404)
Дитячий розумний годинник-трекер AmiGo GO004 Splashproof Camera + LED, кращі високоякісні доступні смарт-годинник для дітей, що підтверджено номінацією високою національною премією «Вибір Року», в якій дитячі годинник AmiGo, здобули перемогу!
Дитячий годинник-трекер AmiGo GO004 Splashproof Camera + LED, це свобода від переживань, і надійний захист дітей, від небажаних пригод!
AmiGo GO004 Splashproof Camera + LED дають можливість батькам завжди знати де знаходиться їх дитина і що відбувається поруч. Завжди можна зателефонувати, або приховано прослухати обстановку. Дитина в будь-який потрібний момент, має можливість зателефонувати прямо з годин батькам, а в екстреній ситуації відправити сигнал тривоги SOS рідним прямо на мобільний, одним натисканням кнопки на корпусі!
У AmiGo GO004 Splashproof Camera + LED багато переваг. Це, хороший рівень вологозахисту, просте в користуванні і безкоштовний додаток для смартфонів iPhone і Android, вхідні та вихідні дзвінки, прослушка, відстеження батьками розташування дитини в реальному часі, можливість установки батьками географічної зон, можливість мікро-чату, сенсорний екран, вбудована камера, вбудований яскравий LED-ліхтарик, навчальні логічні ігри, і багато іншого.
Вибираючи годинник AmiGo, батьки отримують, якісну і надійну захист дитини!
Тип: дитячі Форма годинника: квадратні Операційна система: пропріетарна Сумісна ОС: Android Сумісна ОС: iOS Інтерфейси підключення: Bluetooth Тип дисплея: кольоровий Діагональ дисплея: 1.44" Тип матриці: LCD Роздільна здатність: 240x240 Сенсорний екран: так Модель процесора: Unisoc RDA8955 Вбудована пам'ять: 32 МБ Оперативна пам'ять: 32 МБ Ємність аккумулятора: 400 мАг Тип зарядки: магнітний з'єднувач Час автономної роботи до: 2 дні Навігація: GPS Навігація: LBS Датчики: акселерометр Датчики: гіроскоп Датчики: крокомір Повідомлення: MMS Повідомлення: SMS Повідомлення: виклики Повідомлення: електронна пошта Повідомлення: нагадування Повідомлення: низький заряд гаджета Повідомлення: соціальні мережі Моніторинг: віддалене спостереження Моніторинг: кількість спалених калорій Моніторинг: контроль місця розташування Моніторинг: пройденої відстані Моніторинг: фізичної активності Моніторинг: швидкість руху Підтримка SIM карт: micro SIM Додаткові функції: вбудований динамік Додаткові функції: вбудований мікрофон Додаткові функції: прийом дзвінків Камера: 2 Мп Змінний ремінець: так Захист корпусу: від води Матеріал корпусу: пластик Ширина корпусу: 40 мм Висота корпусу: 52 мм Товщина корпусу: 14 мм Вага: 40 г Колір корпусу: рожевий Колір ремінця: рожевийВідгуки та питання про - Смарт-годинник Amigo GO004 Splashproof Camera+LED Pink (746404)
[[ getCurrentDecimal('1791') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('1790') ]] ₴