Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 32.9 мг |
| Операційна система | Watch OS |
| Тип дисплея | |
| Матеріал ремінця | фтореластомір |
| Датчики | пульсометр |
| Серія | Apple Watch SE 3 |
| Тип | жіночі |
| Форма годинника | квадратні |
| Сумісна ОС | iOS |
| Інтерфейси підключення | NFC |
| Діагональ дисплея | 1.78" |
| Тип матриці | LTPO |
| Роздільна здатність | 368 x 448 |
| Сенсорний екран | так |
| Модель процесора | Apple S10 |
| Кількість ядер | 2 |
| Вбудована пам'ять | 64 ГБ |
| Тип зарядки | бездротова |
| Час автономної роботи до | до 36 годин |
| Навігація | GPS |
| Датчик освітлення | є |
| Повідомлення | соціальні мережі |
| Моніторинг | швидкість руху |
| Додаткові функції | управління камерою |
| Підтримка SIM карт | без SIM-карти |
| Змінний ремінець | так |
| Захист корпусу | від води |
| Рівень захисту | 5 АТМ |
| Розмір корпусу | 44 мм |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Ширина корпусу | 38 мм |
| Висота корпусу | 44 мм |
| Товщина корпусу | 10.7 мм |
| Розмір ремінця | M/L |
| Колір корпусу | золотистий |
| Колір ремінця | рожевий |