Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Смарт-годинник Apple Watch Series 11 GPS 46mm Space Grey Aluminium Case with Black Sport Band - M/L (MEV44RK/A)
| Виробник | |
| Вага | 37.8 мг |
| Операційна система | Watch OS |
| Тип дисплея | |
| Матеріал ремінця | фтореластомір |
| Тип | унісекс |
| Форма годинника | квадратні |
| Сумісна ОС | iOS |
| Інтерфейси підключення | Wi-Fi |
| Діагональ дисплея | 1.96” |
| Тип матриці | OLED |
| Роздільна здатність | 416 х 496 |
| Сенсорний екран | так |
| Модель процесора | Apple S10 |
| Серія | Apple Watch Series 11 |
| Кількість ядер | 2 |
| Вбудована пам'ять | 64 ГБ |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Тип зарядки | бездротова |
| Час автономної роботи до | 2 дні |
| Навігація | GPS |
| Датчик освітлення | є |
| Датчики | SpO2 |
| Повідомлення | соціальні мережі |
| Моніторинг | швидкість руху |
| Підтримка SIM карт | без SIM-карти |
| Додаткові функції | управління камерою |
| Змінний ремінець | так |
| Захист корпусу | від води |
| Рівень захисту | IP6X |
| Розмір корпусу | 46 мм |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Ширина корпусу | 39 мм |
| Висота корпусу | 46 мм |
| Товщина корпусу | 9.7 мм |
| Розмір ремінця | M/L |
| Колір корпусу | чорний |
| Колір ремінця | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Смарт-годинник Apple Watch Series 11 GPS 46mm Space Grey Aluminium Case with Black Sport Band - M/L (MEV44RK/A)
Тип - унісекс, Форма годинника - квадратні, Операційна система - Watch OS, Сумісна ОС - iOS, Інтерфейси підключення - Bluetooth, Wi-Fi, NFC, Тип дисплея - кольоровий, Діагональ дисплея - 1.96”, Тип матриці - OLED, Роздільна здатність - 416 х 496, Вбудована пам'ять - 64 ГБ, Тип зарядки - бездротова, Час автономної роботи до - 2 дні, 46 мм, Розмір ремінця - M/L, Вага - 37.8 г Серія: Apple Watch Series 11 Тип: унісекс Форма годинника: квадратні Операційна система: Watch OS Сумісна ОС: iOS Інтерфейси підключення: Bluetooth Інтерфейси підключення: NFC Інтерфейси підключення: Wi-Fi Тип дисплея: кольоровий Діагональ дисплея: 1.96” Тип матриці: OLED Роздільна здатність: 416 х 496 Сенсорний екран: так Модель процесора: Apple S10 Кількість ядер: 2 Вбудована пам'ять: 64 ГБ Тип акумулятора: Li-ion Тип зарядки: бездротова Час автономної роботи до: 2 дні Навігація: GPS Датчик освітлення: є Датчики: акселерометр Датчики: альтиметр Датчики: барометр Датчики: гіроскоп Датчики: датчик зняття з руки Датчики: компас Датчики: крокомір Датчики: пульсометр Датчики: SpO2 Повідомлення: MMS Повідомлення: SMS Повідомлення: виклики Повідомлення: втрата зв'язку з пристроєм Повідомлення: електронна пошта Повідомлення: нагадування Повідомлення: низький заряд гаджета Повідомлення: події календаря Повідомлення: соціальні мережі Моніторинг: відстеження сну Моніторинг: кількість спалених калорій Моніторинг: контроль місця розташування Моніторинг: Оксиметр Моніторинг: Оптичний датчик серцевого ритму Моніторинг: підрахунок сходинок Моніторинг: пройденої відстані Моніторинг: фізичної активності Моніторинг: швидкість руху Додаткові функції: аудіо-плеєр Підтримка SIM карт: без SIM-карти Додаткові функції: будильник Додаткові функції: вібрація Додаткові функції: вбудований динамік Додаткові функції: вбудований мікрофон Додаткові функції: ЕКГ Додаткові функції: календар Додаткові функції: можливість відправляти голосові повідомлення Додаткові функції: органайзер Додаткові функції: перегляд зображень Додаткові функції: погода Додаткові функції: пошук годинника Додаткові функції: прийом дзвінків Додаткові функції: управління камерою Змінний ремінець: так Захист корпусу: від води Рівень захисту: 5 АТМ Рівень захисту: IP6X Розмір корпусу: 46 мм Матеріал корпусу: алюміній Матеріал ремінця: фтореластомір Ширина корпусу: 39 мм Висота корпусу: 46 мм Товщина корпусу: 9.7 мм Розмір ремінця: M/L Вага: 37.8 г Колір корпусу: чорний Колір ремінця: чорний
Відгуки та питання про - Смарт-годинник Apple Watch Series 11 GPS 46mm Space Grey Aluminium Case with Black Sport Band - M/L (MEV44RK/A)
0.0
Всього відгуків:0
Смарт-годинник Apple Watch Series 11 GPS 46mm Space Grey Aluminium Case with Black Sport Band - M/L (MEV44RK/A)
[[ getCurrentDecimal('30440') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('26099') ]] ₴