Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Смарт-годинник Canyon CNE-KW31RR Kids smartwatch Tony, Pink (CNE-KW31RR)
| Виробник | |
| Вага | 42 мг |
| Операційна система | пропріетарна |
| Матеріал ремінця | |
| Тип | дитячі |
| Форма годинника | квадратні |
| Сумісна ОС | iOS |
| Інтерфейси підключення | автономні |
| Діагональ дисплея | 1.54" |
| Тип матриці | TFT |
| Роздільна здатність | 240x240 |
| Модель процесора | MediaTek MTK6261D |
| Вбудована пам'ять | 32 МБ |
| Оперативна пам'ять | 32 МБ |
| Слот для карт пам'яті | Micro SD |
| Ємність аккумулятора | 380 мАг |
| Тип зарядки | через Micro USB |
| Час автономної роботи до | 2 дні |
| Датчики | акселерометр |
| Повідомлення | події календаря |
| Підтримка SIM карт | є |
| Додаткові функції | управління камерою |
| Камера | 0.3 Мп |
| Змінний ремінець | так |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Ширина корпусу | 42 мм |
| Висота корпусу | 54 мм |
| Товщина корпусу | 13.6 мм |
| Колір корпусу | рожевий |
| Колір ремінця | рожевий |
Читати повністю
Сховати
Опис Смарт-годинник Canyon CNE-KW31RR Kids smartwatch Tony, Pink (CNE-KW31RR)
Годинник Tony KW-31 від Canyon — це дитячий телефон у форм-факторі годинника. Встановіть у годинник GSM сім-карту 2G, і ваша дитина зможе телефонувати та приймати дзвінки за допомогою цього маленького ґаджета. Фотокамера та диктофон дадуть змогу малюкові зберігати фото та голосові повідомлення про те, як пройшло навчання або відпочинок. Слот для карти пам'яті MicroSD дає змогу програвати музику або аудіокниги через динамік. Цікавим доповненням стануть 7 розвивальних ігор, а також калькулятор, будильник, календар, секундомір. Гранично простий і зручний ґаджет, який дуже складно зламати або загубити.
Тип: дитячі Форма годинника: квадратні Операційна система: пропріетарна Сумісна ОС: Android Сумісна ОС: iOS Інтерфейси підключення: автономні Діагональ дисплея: 1.54" Тип матриці: TFT Роздільна здатність: 240x240 Модель процесора: MediaTek MTK6261D Вбудована пам'ять: 32 МБ Оперативна пам'ять: 32 МБ Слот для карт пам'яті: Micro SD Ємність аккумулятора: 380 мАг Тип зарядки: через Micro USB Час автономної роботи до: 2 дні Датчики: акселерометр Повідомлення: SMS Повідомлення: виклики Повідомлення: події календаря Підтримка SIM карт: є Додаткові функції: аудіо-плеєр Додаткові функції: вбудований динамік Додаткові функції: вбудований мікрофон Додаткові функції: диктофон Додаткові функції: прийом дзвінків Додаткові функції: секундомір Додаткові функції: управління камерою Камера: 0.3 Мп Змінний ремінець: так Матеріал корпусу: пластик Матеріал ремінця: силікон Ширина корпусу: 42 мм Висота корпусу: 54 мм Товщина корпусу: 13.6 мм Вага: 42 г Колір корпусу: рожевий Колір ремінця: рожевийВідгуки та питання про - Смарт-годинник Canyon CNE-KW31RR Kids smartwatch Tony, Pink (CNE-KW31RR)
0.0
Всього відгуків:0
Смарт-годинник Canyon CNE-KW31RR Kids smartwatch Tony, Pink (CNE-KW31RR)
[[ getCurrentDecimal('1505') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1505') ]] ₴