Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 80 мг |
| Операційна система | пропріетарна |
| Тип дисплея | |
| Матеріал ремінця | |
| Серія | Garmin fenix 8 |
| Тип | унісекс |
| Форма годинника | круглі |
| Інтерфейси підключення | Wi-Fi |
| Діагональ дисплея | 1.4" |
| Тип матриці | AMOLED |
| Роздільна здатність | 454 х 454 |
| Сенсорний екран | так |
| Вбудована пам'ять | 32 ГБ |
| Час автономної роботи до | до 16 днів |
| Навігація | GPS |
| Датчик освітлення | є |
| Датчики | SpO2 |
| Сумісна ОС | iOS |
| Повідомлення | соціальні мережі |
| Моніторинг | швидкість руху |
| Додаткові функції | погода |
| Захист корпусу | від води |
| Рівень захисту | 10ATM |
| Розмір корпусу | 47 мм |
| Ширина корпусу | 47 мм |
| Висота корпусу | 47 мм |
| Товщина корпусу | 13.8 мм |
| Колір ремінця | чорний |
| Колір корпусу | чорний |