Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 39 мг |
| Операційна система | |
| Матеріал ремінця | |
| Діагональ екрану | 1.1" |
| Роздільна здатність екрану | 218 x 218 |
| Тип матриці | MIP LCD |
| SIM-карта | відсутня |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth, ANT+ |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Ємність акумулятору | немає даних |
| Час автономної роботи | до 12 днів |
| Водонепроникність | WR50 (5 ATM) |
| Колір корпусу | Whitestone |
| Розміри корпусу | 41 х 41 х 12.4 мм |
| Вбудований мікрофон | немає |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | є |
| Акселерометр | є |
| Гіроскоп | є |
| Пульсометр | є |
| Барометр | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Лічильник калорій | є |
| Тонометр | немає |
| Крокомір | є |
| Безпровідна зарядження | немає |
| Будильник | є |
| Вібромотор | є |
| Відтворення музики через Bluetooth | є |
| Виклик голосового помічника | немає |
| Контроль денної активності | є |
| Компас | є |
| Спортивні | так |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| SMS | є |
| Виклики | є |
| Месенджери та соціальні мережі | є |
| Голосові повідомлення | немає |
| Дизайн | класичний |
| Форма дисплея | кругла |
| Змінний ремінець | так |
| Розмір ремінця | 110 - 175 мм |
| Матеріал корпусу | полімерний сплав |
| Колір ремінця | Whitestone |
| Для дітей | ні |
| Вбудована пам'ять | 4 ГБ |
| Супутникова навігація | GPS, Galileo, GLONASS |
| Скло | Corning Gorilla Glass 3 |
| Серія годинників | Garmin Forerunner 255S Music |
Товар не доступний
Характеристики Смарт-годинник Garmin Forerunner 255S Music Whitestone (010-02641-78)
За тарифами
За тарифами