Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Смарт-годинник Gelius Pro GP-PK008 (Rainbow) Black Kids smart watch with GPS/4G (Pro GP-PK008 (Rainbow) Black)
| Виробник | |
| Операційна система | пропріетарна |
| Тип дисплея | |
| Матеріал ремінця | |
| Діагональ дисплея | 1.85" |
| Тип матриці | TFT |
| Роздільна здатність | 320 х 240 |
| Тип | дитячі |
| Форма годинника | квадратні |
| Сумісна ОС | iOS |
| Інтерфейси підключення | Wi-Fi |
| Сенсорний екран | так |
| Модель процесора | ASR3603S ARM Cortex-R5 |
| Вбудована пам'ять | 24 МБ |
| Оперативна пам'ять | 16 МБ |
| Ємність аккумулятора | 700 мАг |
| Тип зарядки | магнітний з'єднувач |
| Навігація | GPS |
| Датчики | пульсометр |
| Повідомлення | соціальні мережі |
| Моніторинг | швидкість руху |
| Додаткові функції | вбудований мікрофон |
| Рівень захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Висота корпусу | 40 мм |
| Товщина корпусу | 12 мм |
| Колір корпусу | чорний |
| Колір ремінця | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Смарт-годинник Gelius Pro GP-PK008 (Rainbow) Black Kids smart watch with GPS/4G (Pro GP-PK008 (Rainbow) Black)
Більше можливостей. Більше заохочення та яскравих фішок
Створений для дітей - одобрений люблячими батьками. Технічно Gelius Pro Rainbow Kids — це великий крок у майбутнє. Насолоджуйтесь швидким процесором, чітким і яскравим екраном та багатьма іншими особливостями.
Усі необхідні функції, які тобі потрібно. Дозвольте дітям вільно насолоджуватись та досліджувати реальний світ – про все інше подбає Gelius! Все під контролем у безкоштовному додатку
- Відеодзвінок через додаток Setracker
- Будьте завжди на зв'язку з дитиною
- Фронтальна камера 2 МП
- Якісне відео під час дзвінка
Функція відеодзвінка та фронтальної камери
Дитина завжди зможе зв'язатися з вами та друзями через відеозв'язок, або зробити фото та поділитися усіма своїми пригодами!
Комбінуйте та підбирайте особливе
Діти можуть персоналізувати свій Gelius Pro Rainbow Kids за допомогою різноманітних комбінацій кольорів ремінців та змінних рамок, що дозволить їм виразити свою індивідуальність та емоції
Додати в кошик
Місцезнаходження за останніми стандартами та технологіями
Батьки завжди можуть відстежувати розташування своєї дитини у реальному часі, незалежно від того, де вона знаходиться - вдома чи на вулиці, завдяки швидкій та надійній системі глобального позиціонування GPS, AGPS, LBS, WIFI
Багато можливостей в одному годиннику
Gelius Pro Rainbow Kids - це справжнє поєднання практичності та стилю. Дитячі годинники не лише вражають функціональністю, але й мають можливість персоналізації головного екрану завдяки змінним вотч фейсам.
P67 захист від вологи
Стандарт захисту від вологи IP67 означає, що смарт-годинник повністю захищений від пилу і води. Тому діти можуть безпечно грати під дощем або біля басейну, і вам не треба хвилюватись за їхню безпеку та за Gelius Pro Rainbow Kids - все під контролем
Тип: дитячі Форма годинника: квадратні Операційна система: пропріетарна Сумісна ОС: Android Сумісна ОС: iOS Інтерфейси підключення: Bluetooth Інтерфейси підключення: Wi-Fi Тип дисплея: кольоровий Діагональ дисплея: 1.85" Тип матриці: TFT Роздільна здатність: 320 х 240 Сенсорний екран: так Модель процесора: ASR3603S ARM Cortex-R5 Вбудована пам'ять: 24 МБ Оперативна пам'ять: 16 МБ Ємність аккумулятора: 700 мАг Тип зарядки: магнітний з'єднувач Навігація: GPS Датчики: акселерометр Датчики: гіроскоп Датчики: крокомір Датчики: пульсометр Повідомлення: SMS Повідомлення: виклики Повідомлення: електронна пошта Повідомлення: нагадування Повідомлення: низький заряд гаджета Повідомлення: події календаря Повідомлення: соціальні мережі Моніторинг: відстеження сну Моніторинг: кількість спалених калорій Моніторинг: пройденої відстані Моніторинг: фізичної активності Моніторинг: швидкість руху Додаткові функції: вбудований мікрофон Рівень захисту: IP67 Матеріал корпусу: пластик Матеріал ремінця: силікон Висота корпусу: 40 мм Товщина корпусу: 12 мм Колір корпусу: чорний Колір ремінця: синій Колір ремінця: червоний Колір ремінця: чорнийВідгуки та питання про - Смарт-годинник Gelius Pro GP-PK008 (Rainbow) Black Kids smart watch with GPS/4G (Pro GP-PK008 (Rainbow) Black)
[[ getCurrentDecimal('3312') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('3312') ]] ₴