Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Смарт-годинник Huawei Band 10 Black (55020EEP)
| Виробник | |
| Вага | 15 мг |
| Операційна система | пропріетарна |
| Тип дисплея | |
| Серія | Huawei Band 10 |
| Тип | унісекс |
| Форма годинника | прямокутні |
| Сумісна ОС | iOS |
| Інтерфейси підключення | Bluetooth |
| Діагональ дисплея | 1.47" |
| Тип матриці | AMOLED |
| Роздільна здатність | 194 х 368 |
| Сенсорний екран | так |
| Ємність аккумулятора | 180 мАг |
| Тип зарядки | магнітний з'єднувач |
| Час автономної роботи до | до 14 днів |
| Датчик освітлення | є |
| Датчики | пульсометр |
| Повідомлення | сповіщення з додатків |
| Моніторинг | швидкість руху |
| Додаткові функції | погода |
| Захист корпусу | від води |
| Рівень захисту | WR50 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Ширина корпусу | 24.86 мм |
| Висота корпусу | 43.45 мм |
| Товщина корпусу | 9 мм |
| Колір корпусу | чорний |
| Колір ремінця | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Смарт-годинник Huawei Band 10 Black (55020EEP)
Тип - унісекс, Форма годинника - прямокутні, Операційна система - пропріетарна, Сумісна ОС - iOS, Android, Інтерфейси підключення - Bluetooth, Тип дисплея - кольоровий, Діагональ дисплея - 1.47", Тип матриці - AMOLED, Роздільна здатність - 194 х 368, Тип зарядки - магнітний з'єднувач, Час автономної роботи до - до 14 днів, Вага - 15 г Серія: Huawei Band 10 Тип: унісекс Форма годинника: прямокутні Операційна система: пропріетарна Сумісна ОС: Android Сумісна ОС: iOS Інтерфейси підключення: Bluetooth Тип дисплея: кольоровий Діагональ дисплея: 1.47" Тип матриці: AMOLED Роздільна здатність: 194 х 368 Сенсорний екран: так Ємність аккумулятора: 180 мАг Тип зарядки: магнітний з'єднувач Час автономної роботи до: до 14 днів Датчик освітлення: є Датчики: акселерометр Датчики: гіроскоп Датчики: крокомір Датчики: пульсометр Повідомлення: SMS Повідомлення: виклики Повідомлення: втрата зв'язку з пристроєм Повідомлення: електронна пошта Повідомлення: події календаря Повідомлення: сповіщення з додатків Моніторинг: відстеження сну Моніторинг: кількість спалених калорій Моніторинг: пройденої відстані Моніторинг: фізичної активності Моніторинг: швидкість руху Додаткові функції: будильник Додаткові функції: вібрація Додаткові функції: календар Додаткові функції: погода Захист корпусу: від води Рівень захисту: WR50 Матеріал корпусу: пластик Ширина корпусу: 24.86 мм Висота корпусу: 43.45 мм Товщина корпусу: 9 мм Вага: 15 г Колір корпусу: чорний Колір ремінця: чорний
Відгуки та питання про - Смарт-годинник Huawei Band 10 Black (55020EEP)
0.0
Всього відгуків:0
Смарт-годинник Huawei Band 10 Black (55020EEP)
[[ getCurrentDecimal('2256') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2256') ]] ₴