Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Смарт-годинник Huawei WATCH GT 5 46mm Blue (55020DKH)
| Виробник | |
| Вага | 48 мг |
| Операційна система | HarmonyOS |
| Тип дисплея | |
| Матеріал ремінця | фтореластомір |
| Тип | чоловічі |
| Форма годинника | круглі |
| Сумісна ОС | iOS |
| Інтерфейси підключення | NFC |
| Діагональ дисплея | 1.43" |
| Тип матриці | AMOLED |
| Сенсорний екран | так |
| Ємність аккумулятора | 524 мАг |
| Тип зарядки | бездротова |
| Час автономної роботи до | до 14 днів |
| Навігація | GPS |
| Датчик освітлення | є |
| Датчики | тонометр |
| Повідомлення | соціальні мережі |
| Моніторинг | швидкість руху |
| Додаткові функції | пошук телефону |
| Змінний ремінець | так |
| Захист корпусу | від вологи і пилу |
| Рівень захисту | IP69K |
| Розмір корпусу | 46 мм |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь |
| Ширина корпусу | 45.8 мм |
| Висота корпусу | 45.8 мм |
| Товщина корпусу | 10.7 мм |
| Колір корпусу | сріблястий |
| Колір ремінця | синій |
Читати повністю
Сховати
Опис Смарт-годинник Huawei WATCH GT 5 46mm Blue (55020DKH)
Тип - жіночі, чоловічі, унісекс, Форма годинника - круглі, Операційна система - HarmonyOS, Сумісна ОС - iOS, Android, Інтерфейси підключення - Bluetooth, NFC, Тип дисплея - кольоровий, Діагональ дисплея - 1.43", Тип матриці - AMOLED, Тип зарядки - бездротова, Час автономної роботи до - до 14 днів, 46 мм, Вага - 48 г Тип: жіночі Тип: унісекс Тип: чоловічі Форма годинника: круглі Операційна система: HarmonyOS Сумісна ОС: Android Сумісна ОС: iOS Інтерфейси підключення: Bluetooth Інтерфейси підключення: NFC Тип дисплея: кольоровий Діагональ дисплея: 1.43" Тип матриці: AMOLED Сенсорний екран: так Ємність аккумулятора: 524 мАг Тип зарядки: бездротова Час автономної роботи до: до 14 днів Навігація: GPS Датчик освітлення: є Датчики: SpO2 Датчики: акселерометр Датчики: барометр Датчики: гіроскоп Датчики: датчик зняття з руки Датчики: крокомір Датчики: пульсометр Датчики: тонометр Повідомлення: MMS Повідомлення: SMS Повідомлення: виклики Повідомлення: втрата зв'язку з пристроєм Повідомлення: електронна пошта Повідомлення: нагадування Повідомлення: низький заряд гаджета Повідомлення: події календаря Повідомлення: соціальні мережі Моніторинг: Geo-зони Моніторинг: відстеження сну Моніторинг: кількість спалених калорій Моніторинг: Оксиметр Моніторинг: підрахунок сходинок Моніторинг: пройденої відстані Моніторинг: фізичної активності Моніторинг: швидкість руху Додаткові функції: будильник Додаткові функції: вібрація Додаткові функції: вбудований мікрофон Додаткові функції: календар Додаткові функції: керування музичним плеєром Додаткові функції: погода Додаткові функції: пошук годинника Додаткові функції: пошук телефону Змінний ремінець: так Захист корпусу: від води Захист корпусу: від вологи і пилу Рівень захисту: 5ATM Рівень захисту: IP69K Розмір корпусу: 46 мм Матеріал корпусу: нержавіюча сталь Матеріал ремінця: фтореластомір Ширина корпусу: 45.8 мм Висота корпусу: 45.8 мм Товщина корпусу: 10.7 мм Вага: 48 г Колір корпусу: сріблястий Колір ремінця: синій
Відгуки та питання про - Смарт-годинник Huawei WATCH GT 5 46mm Blue (55020DKH)
0.0
Всього відгуків:0
Смарт-годинник Huawei WATCH GT 5 46mm Blue (55020DKH)
[[ getCurrentDecimal('14287') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('14154') ]] ₴