Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 52 мг |
| Операційна система | пропріетарна |
| Тип дисплея | |
| Матеріал ремінця | |
| Тип | чоловічі |
| Форма годинника | квадратні |
| Сумісна ОС | iOS |
| Інтерфейси підключення | Bluetooth |
| Діагональ дисплея | 1.96” |
| Тип матриці | AMOLED |
| Роздільна здатність | 502 x 410 |
| Сенсорний екран | так |
| Вбудована пам'ять | 128 МБ |
| Ємність аккумулятора | 350 мАг |
| Час автономної роботи до | до 10 днів |
| Датчик освітлення | є |
| Датчики | пульсометр |
| Повідомлення | виклики |
| Моніторинг | швидкість руху |
| Додаткові функції | секундомір |
| Захист корпусу | від вологи і пилу |
| Рівень захисту | IP68 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Ширина корпусу | 43.7 мм |
| Висота корпусу | 50.5 мм |
| Товщина корпусу | 12.3 мм |
| Колір корпусу | синій |
| Колір ремінця | чорний |