Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Смарт-годинник Xiaomi Watch S4 Silver BHR9197GL (1126557)
| Виробник | |
| Операційна система | пропріетарна |
| Тип дисплея | |
| Тип | унісекс |
| Форма годинника | круглі |
| Сумісна ОС | iOS |
| Інтерфейси підключення | Bluetooth |
| Діагональ дисплея | 1.43" |
| Тип матриці | AMOLED |
| Роздільна здатність | 466 х 466 |
| Сенсорний екран | так |
| Ємність аккумулятора | 486 мАг |
| Тип зарядки | магнітний з'єднувач |
| Час автономної роботи до | до 15 днів |
| Датчик освітлення | є |
| Датчики | пульсометр |
| Повідомлення | соціальні мережі |
| Моніторинг | швидкість руху |
| Додаткові функції | пошук годинника |
| Захист корпусу | від води |
| Рівень захисту | 5ATM |
| Розмір корпусу | 47 мм |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Ширина корпусу | 47 мм |
| Висота корпусу | 47 мм |
| Товщина корпусу | 12 мм |
| Колір корпусу | сріблястий |
| Колір ремінця | білий |
Читати повністю
Сховати
Опис Смарт-годинник Xiaomi Watch S4 Silver BHR9197GL (1126557)
Тип - унісекс, Форма годинника - круглі, Операційна система - пропріетарна, Сумісна ОС - iOS, Android, Інтерфейси підключення - Bluetooth, Тип дисплея - кольоровий, Діагональ дисплея - 1.43", Тип матриці - AMOLED, Роздільна здатність - 466 х 466, Тип зарядки - магнітний з'єднувач, Час автономної роботи до - до 15 днів, 47 мм Тип: унісекс Форма годинника: круглі Операційна система: пропріетарна Сумісна ОС: Android Сумісна ОС: iOS Інтерфейси підключення: Bluetooth Тип дисплея: кольоровий Діагональ дисплея: 1.43" Тип матриці: AMOLED Роздільна здатність: 466 х 466 Сенсорний екран: так Ємність аккумулятора: 486 мАг Тип зарядки: магнітний з'єднувач Час автономної роботи до: до 15 днів Датчик освітлення: є Датчики: SpO2 Датчики: акселерометр Датчики: барометр Датчики: гіроскоп Датчики: компас Датчики: крокомір Датчики: пульсометр Повідомлення: SMS Повідомлення: виклики Повідомлення: електронна пошта Повідомлення: низький заряд гаджета Повідомлення: події календаря Повідомлення: соціальні мережі Моніторинг: відстеження сну Моніторинг: кількість спалених калорій Моніторинг: Оксиметр Моніторинг: підрахунок сходинок Моніторинг: пройденої відстані Моніторинг: фізичної активності Моніторинг: швидкість руху Додаткові функції: будильник Додаткові функції: вібрація Додаткові функції: календар Додаткові функції: погода Додаткові функції: пошук годинника Захист корпусу: від води Рівень захисту: 5ATM Розмір корпусу: 47 мм Матеріал корпусу: алюміній Ширина корпусу: 47 мм Висота корпусу: 47 мм Товщина корпусу: 12 мм Колір корпусу: сріблястий Колір ремінця: білий
Відгуки та питання про - Смарт-годинник Xiaomi Watch S4 Silver BHR9197GL (1126557)
0.0
Всього відгуків:0
Смарт-годинник Xiaomi Watch S4 Silver BHR9197GL (1126557)
[[ getCurrentDecimal('8300') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('8299') ]] ₴