Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Ємність акумулятору | 13000 мА/год |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал корпусу | Скло|Пластик |
| Роздільна здатність екрану | HD+ (1600*720 px) 20:9 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6144 MB |
| Вологозахищений корпус | Пиловологозахист|Водозахист|Ударостійкий Пиловологозахист|Так|Ударостійкий |
| Колір | Чорний Чорний (Black) |
| Тип екрану | IPS |
| Кількість ядер | 8 |
| Стандарт зв'язку | 2G/3G/4G |
| Стан | Новий |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android 13 |
| Тип SIM-карти | Sim+Sim+MicroSD - всі слоти окремо |
| Процесор | Helio P35 (MediaTek MT6765V) |
| Кількість мегапікселів камери | 13 Мп |
| Роз'єми | USB type C |
| Діагональ екрану, дюйм | 6.57" |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Підтримка OTG | Підтримується |
| Сканер відбитків пальців | Присутній |
| Wi-Fi, GPS | Підтримується |
| Смартфон | Є у комплекті |
| Блок живлення | Є у комплекті |
| Акумуляторна батарея | Є у комплекті |
| Кабель USB | Є у комплекті |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Процесор (Фильтрация-общий бренд) | Mediatek |
| Внутрішня памʼять (Смартфони-діапазон) | 128 ГБ |
| Ємність акумулятора (Смартфони-діапазон) | 7000 мАг і більше |
| Оперативна памʼять (Смартфони-Діапазон) | 6 ГБ |
| Країна виробник | Китай |