Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Смугастий костюм із сорочки та штанів палаццо - блакитний цвет, ONE SIZE (є розміри)
В наявності
Код:003941580
Характеристики Смугастий костюм із сорочки та штанів палаццо - блакитний цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Виробник | |
| Стиль | |
| Застібка | |
| Колір | |
| Стан | |
| Міжнародний розмір | ONE SIZE |
| Візерунок | смужка |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Фасон | вільний |
| Сезон | Демісезон |
| Тканина | Бавовна |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 89*60*90 ріст 173 |
| Країна | Китай |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Вид виробів | Костюм-двійка |
| Довжина переду виробу, см | 77см |
| Довжина рукава від горловини, см | 75см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 63см |
| Довжина по спинці, см | 81см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 45см |
| Ширина по стегнам | 62см |
| Довжина по боковому шву, см | 108см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 76см |
| Ширина по талії/поясу, см | 36см |
Читати повністю
Сховати
Опис Смугастий костюм із сорочки та штанів палаццо - блакитний цвет, ONE SIZE (є розміри)
Смугастий костюм із сорочки та штанів палаццо — стильна та легка модель із витонченим акцентом. Вертикальна смужка візуально витягує силует, а мереживні вставки додають образу ніжності та жіночності.
Сорочка має вільний фасон і застібається на ґудзики, доповнена напівкруглим низом, що красиво лягає по фігурі.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Відгуки та питання про - Смугастий костюм із сорочки та штанів палаццо - блакитний цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всього відгуків:0
Смугастий костюм із сорочки та штанів палаццо - блакитний цвет, ONE SIZE (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('1880') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1600') ]] ₴