Маркетплейс твоєї Країни![]()
Товар не доступний
Сорочка в клітинку із зав'язками на талії - темно-синій цвет, ONE SIZE (є розміри)
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами
Характеристики Сорочка в клітинку із зав'язками на талії - темно-синій цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Виробник | |
| Стиль | |
| Застібка | Гудзики |
| Сезон | Демісезон |
| Колір | Темно-синій |
| Стан | Нове |
| Міжнародний розмір | ONE SIZE |
| Візерунок | клітина |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Фасон | з коміром |
| Тканина | Бавовна |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Сорочка |
| Довжина переду виробу, см | 63см |
| Довжина рукава від горловини, см | 70см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 45см |
| Довжина по спинці, см | 54см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 46см |
Читати повністю
Сховати
Опис Сорочка в клітинку із зав'язками на талії - темно-синій цвет, ONE SIZE (є розміри)
Сорочка в клітинку із зав’язками на талії — стильна та жіночна модель з акцентом на силует. Класичний комірець і застібка на ґудзики зберігають стриманий вигляд, а приталений крій підкреслює талію. Додаткова прихована блискавка в зоні талії забезпечує зручну посадку, а пришиті з боків зав’язки дозволяють красиво акцентувати фігуру.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Відгуки та питання про - Сорочка в клітинку із зав'язками на талії - темно-синій цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всього відгуків:0