Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Товщина | 1 мм |
| Покриття | |
| Стан | |
| Вставка | Без вставки |
| Застежка | Шпрингельній замок |
| Камень | Без камней |
| Плетение | Якорное |
| Размер регулируется | 40 - 47 см |
| Серебро | 925 |
| Средний вес | 2.60 г |
Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Товщина | 1 мм |
| Покриття | |
| Стан | |
| Вставка | Без вставки |
| Застежка | Шпрингельній замок |
| Камень | Без камней |
| Плетение | Якорное |
| Размер регулируется | 40 - 47 см |
| Серебро | 925 |
| Средний вес | 2.60 г |