Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 7.75 г |
| Ширина | 25 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Стать | Чоловіча |
| Тематика малюнка/форми | День народження|Релігія/Хрестики|Кругла форма|Подарунок|Фрази/слова|Янголята/феї|Амулет |
| Товщина | 2 мм |
| Покриття | Чорніння |
| Стан | Новий |
| Проба | 925 |
| Колір металу | |
| Вид виробу | Кулон |