Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики SSD накопичувач Apacer AS2280P4 256GB PCIe 3.0x4 M.2 (AP256GAS2280P4-1)
| Виробник | |
| Вага | 6.8 г |
| Форм-фактор | M.2 |
| Інтерфейс | PCI Express 3.0 x4 |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 256 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 3.0 x4 |
| Швидкість читання | 1800 Mb/s |
| Швидкість запису | 1100 MB/s |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| TBW | 200 |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Також шукають | для ноутбука |
| Габарити | 80 x 22 x 2.38 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис SSD накопичувач Apacer AS2280P4 256GB PCIe 3.0x4 M.2 (AP256GAS2280P4-1)
Неймовірна швидкість - гарантія нових перемог! AS2280P4 M.2 PCIe Gen 3 x4 внутрішній SSD.
Ультракомпактний корпус При габаритах 22мм x 80мм, ультракомпактний корпус має об'єм пам'яті до 240 ГБ, а товщина всього у 2.25мм, надає геймерам більше місця в корпусі ПК для інших творчих інсталяцій і модифікацій. Це, безумовно, кращий вибір для ультратонких ноутбуків, кіберспортивних консолей і мініПК.
Блискавична швидкість з PCIe Gen 3 Х4 Запатентована технологія SSD Apacer підвищує швидкість читання-запису до 3200/2000 МБ/с і IOPS до 360 000 операцій за секунду - на сьогоднішній день це найкраща продуктивність у своєму ціновому сегменті.
Ультрашвидкий і суперстійкий Насолоджуйтесь грою на високій швидкості та без проблем! AS2280P4 SSD має вбудовану технологію захисту для забезпечення цілісності та стабільності даних, зберігаючи швидкість і надійність набагато довше!
Тип накопичувача: внутрішній Об'єм пам'яті: 256 GB Тип флеш-пам'яті: 3D TLC Типорозмір М2: M.2 2280 Форм-фактор: M.2 Інтерфейс підключення: PCI Express 3.0 x4 Швидкість читання: 1800 Mb/s Швидкість запису: 1100 MB/s Напрацювання на відмову: 1.5 млн. годин TBW: 200 (Збірка) Споживча потужність: 6 Вт Габарити: 80 x 22 x 2.38 мм Вага: 6.8 гВідгуки та питання про - SSD накопичувач Apacer AS2280P4 256GB PCIe 3.0x4 M.2 (AP256GAS2280P4-1)
[[ getCurrentDecimal('3992') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('3992') ]] ₴